Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy, która wieńczy czas Komunii świętej wielkanocnej. Z racji Dnia Mamy modlitwą otaczamy wszystkie Mamy. Dla Tych Mam, których Bóg powołał wypraszamy Niebo. Dla Tych pośród nas dobre zdrowie i obfitość Bożego błogosławieństwa.

W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Na Mszy św. o godz.10.30 dzieci przeżywają Rocznicę I Komunii św Spowiedź dla tych dzieci w środę o godz.16.00. Procesja przejdzie jak w ubiegłym roku ulicami ; Kościuszki – Fabryczna – Ogrodowa – Kościuszki. Proszę o przygotowanie Ołtarzy; I ul. Fabryczna i Okrzei II ul. Ogrodowa, III ul. Źródlana i 3 Maja , IV ul. Kościuszki. Druhów Strażaków proszę o zabezpieczenie trasy, dzieci o sypanie kwiatów, a wszystkich Parafian o piękną manifestację modlitwy.

Następna niedziela jest pierwszą miesiąca, kiedy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

W sobotę rozpoczyna się miesiąc czerwiec poświęcony oddawaniu czci Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe przed Mszą św. popołudniową. Wszystkie dzieci z racji ich święta otaczamy serdeczną modlitwą.

W liturgii tygodnia; w piątek święto Nawiedzenia NMP,i wspomnienia obowiązkowe; we wtorek św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy i w sobotę św. Justyna męczennika.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Dziękuję Panom; Mariuszowi Łaski za transport stołów i ławek i rozstawienie ich przy plebani, w wiadomym celu, wraz z Rafałem Wadowskim, Pawłem Przybyłkiem i Mateuszem Łaski.

Błogosławieństwo, które przyjmujemy dzisiaj, niech nieustannie pomaga nam oddawać cześć Trójcy Świętej.