Dzisiaj XI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

Jutro Uroczystość św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika-głównego Patrona Diecezji Sosnowieckiej.

W liturgii tygodnia wspomnienie obowiązkowe; w piątek św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

We wtorek 18 czerwca przypada 35 rocznica święceń kapłańskich księdza biskupa Grzegorza Kaszaka. Pamiętajmy w modlitwie o czcigodnym Jubilacie.

Trwa miesiąc czerwiec poświęcony oddawaniu czci NSPJ. Nabożeństwo czerwcowe przed Mszą św. popołudniową.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Jak zapewne zauważyliśmy od tygodnia trwają prace dekarskie przy naszym kościele, po nich trzeba będzie wymienić popękane rynny spustowe.

Błogosławieństwo, które przyjmujemy dzisiaj, niech uświadamia nam, że dla Boga jesteśmy najważniejsi w jego Królestwie.