Dzisiaj XII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Wraz z dziećmi, młodzieżą i nauczycielami dziękujemy za szczęśliwie zakończony rok szkolny i prosimy o błogosławieństwo dla nas wszystkich na czas odpoczynku wakacyjnego.

W sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu przypada dzień imienin ks.bpa Piotra Skucha. Pamiętajmy w modlitwie o czcigodnym Solenizancie.

Trwa miesiąc czerwiec poświęcony oddawaniu czci NSPJ. Nabożeństwo czerwcowe przed Mszą św. popołudniową.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję za zasilenie „ czwartej szuflady ” przez Panią Sołtys i Radę Sołecką.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Jak zapewne zauważymy zostają wznowione prace dekarskie przy naszym kościele, po nich trzeba będzie jeszcze wymienić popękane rynny spustowe.

Błogosławieństwo, które przyjmujemy dzisiaj, niech uświadamia nam, że Pan Jezus jest zawsze z nami w łodzi naszego życia, słucha nas i jest w mocy uciszyć burzę.