Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym i jednocześnie pierwsza miesiąca, kiedy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Dzisiaj swoje imieniny obchodzi ks. bp Artur Ważny. Prośmy o dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej oraz dobre zdrowie dla naszego Pasterza.

Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.

Rozpoczęliśmy Nabożeństwo Różańcowe. Szczególnie zapraszam na tę modlitwę dzieci i młodzież.

W Liturgii tygodnia wspomnienie obowiązkowe w poniedziałek NMP Różańcowej. Święto wszystkich Róż Różańcowych. Ogarniamy modlitwą tych Wszystkich, którzy przez cały rok ogarniają modlitwą nas.

Za tydzień będziemy obchodzić XXIV Dzień Papieski. Zbiórką do Puszek zechciejmy wesprzeć Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Paniom, które ofiarowują kwiaty do kościoła.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Błogosławieństwo, które przyjmiemy dzisiaj Najświętszym Sakramentem, niech umacnia nas wszystkich na drodze wiary.