Dzisiaj XV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

W czasie urlopów zachęcam do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę i zgłębianie Pisma Świętego.

W Liturgii tygodnia wspomnienia obowiązkowe; w poniedziałek św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła, we wtorek NMP z Góry Karmel.

Kolejny raz Stowarzyszenie „ Pro Missio ”, zaprasza do zbiórki elektrośmieci. Akcja w naszej parafii, ma swój finał 24 lipca. Miejsce zbiórki jak w ubiegłych latach przy stanowisku dla rowerów, tylko prośba, aby nie zastawić wjazdu przez bramę.

Ks. Proboszcz z Sączowa zaprasza na Piękny Jubileusz 800- lecia Parafii-28 lipca, i na Sesje Jubileuszową-20 lipca. Szczegóły Uroczystości na plakatach w Gablocie ogłoszeń.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć;
Roczniok Szymon Piotr, wolny, zam. par.św. Jana i Pawła Makoszowy i Grabis Wiktoria Beata, wolna, zam. par.tutejsza. Zap. II.

Błogosławieństwo, które przyjmiemy dzisiaj, niech umacnia nas w dawaniu Świadectwa Wiary, w środowisku w którym pracujemy odpoczywamy i żyjemy.