Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Po każdej Mszy św. z racji nowego miesiąca Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

W czasie urlopów zachęcam do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę i zgłębianie Pisma Świętego.

W Liturgii tygodnia w czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

Zachęcam do pielgrzymowania-tej formy Rekolekcji w drodze.

Dziękuję Pani Mieczysławie Romik za przygotowanie kościóła.
Dziękuję Nowożeńcom za ofiarowanie kwiatów do kościoła. Dziękuję Panom Arkadiuszowi Sapińskiemu, Stanisławowi Ferdyn, Kamilowi Gorczyckiemu, Leszkowi Romik, Jackowi i Konradowi Achmirowicz za pomoc przez dwa dni, przy pielęgnacji drzew i Paniom Justynie Pabiszczak i Elżbiecie Kulik za zagrabienie otoczenia kościoła po tych pracach.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Zakończyliśmy prace przy obróbce blacharskiej. Koszt tej inwestycji to 13.500 zł.

Błogosławieństwo, które przyjmiemy dzisiaj Najświętszym Sakramentem, niech sprawia, abyśmy Chrystusowi pozwolili się przemieniać i stawać się jedno z Nim.