Dzisiaj XX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

W czasie urlopów zachęcam do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę i zgłębianie Pisma Świętego.

W Liturgii tygodnia w sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła.

Zachęcam do pielgrzymowania-tej formy Rekolekcji w drodze. W piątek z parafii Nawiedzenia NMP w Będzinie-Syberce wyruszy II człon Sosnowieckiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła.
Dziękuję Wszystkim Paniom, które ofiarowują kwiaty do kościoła. Dziękuję Panu Wojciechowi Zaparty za wywiezienie trawy, gałęzi i trocin po pielęgnacji wokół kościoła, a Panom; Stanisławowi Ferdyn, Jackowi i Wojciechowi Achmirowicz, Jackowi i Wojciechowi Nowickim za pomoc w załadunku na przyczepę. Dziękuję Paniom; Krystynie Kłys, Ilonie Masło, Lucynie Kozera, Eugenii Możdżeń, Zofii Ferdyn i Honoracie Ziemba za wyczyszczenie placu przed wejściem do kościoła. Pani Teresie Holik za opiekę nad pomnikiem JP II, a Pani Joli Wróbel za opiekę nad Grotą Matki Bożej.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Błogosławieństwo, które przyjmiemy dzisiaj niech sprawia, abyśmy jak najczęściej cieszyli się pokarmem jakim jest Eucharystia.