Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

Wieńczymy Tydzień Wychowania.

W Liturgii tygodnia w środę święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Polecajmy w modlitwach dzieci i młodzież naszej parafii, aby byli wierni Chrystusowi i podążali drogą Ewangelii. W sobotę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Zachęcam do lektury Jego Ewangelii.

Pielgrzymka do Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Sączowie, z powodu złej pogody nie mogła się odbyć. Następny termin zostanie podany.

Wszyscy mamy zaproszenie na dzisiaj na Masz dla Życia i Rodziny. Rozpoczęcie o godz.15.00 przed Katedrą Sosnowiecką.

Dziękuję za oddanie głosu na orkiestrę „ Allegretto „ i Festiwal Orkiestr Dętych w naszym Amfiteatrze.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Paniom, które ofiarowują kwiaty do kościoła.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Błogosławieństwo, które przyjmiemy dzisiaj, niech sprawia, abyśmy nieustannie przemieniali się w Boga.