Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

Po każdej Mszy św. możemy złożyć ofiarę do puszki na pomoc osobom poszkodowanym w wyniku powodzi.

W Liturgii tygodnia wspomnienia obowiązkowe; w poniedziałek św. Pio z Pietrelciny Prezbitera, w piątek św. Wincentego a Paulo Prezbitera, w sobotę św. Wacława Męczennika.

Pielgrzymka do Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Sączowie, jeśli pogoda pozwoli, wyruszy w najbliższą sobotę o godz. 9.00. Msza św. po dojściu Pielgrzymów ok. godz. 11.30.

Pani Paulina, nasza pani Sołtys wraz z Radą Sołecką zaprasza w najbliższą sobotę o godz. 18.00 na „ Pieczonki ”. Jest również przygotowywana muzyczna niespodzianka.

23 listopada w Bazylice NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej, odbędą się, Diecezjalne Jubileusze Małżeńskie. Małżonków, którzy chcieliby uczestniczyć w tym spotkaniu proszę o kontakt w zakrystii.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Dziękuję Paniom, które ofiarowują kwiaty do kościoła.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii.

Błogosławieństwo, które przyjmiemy dzisiaj, niech sprawia, abyśmy wobec Boga byli tak szczerzy jak dzieci.